— O nas

Przygotowanie zawodowe

Studia inżynierskie i magisterskie na Politechnice Warszawskiej, Wydziale Inżynierii Lądowej, kierunek Budownictwo, specjalizacji Budownictwo Zrównoważone, co umożliwiło pozyskanie potrzebnej wiedzy technicznej o rozwiązaniach materiałowych i wymogach projektowych w celu uzyskania maksymalnej energooszczędności budynków.

Doświadczenie

Praktyczne doświadczenie zawodowe w branży budowlanej, zatrudnienie w firmie budowlanej i deweloperskiej od 2012 r., uczestnictwo we wszystkich fazach procesu budowlanego


Uprawnienia

Zgodne z rozporządzeniem uprawnienia do sporządzania świadectw energetycznych, potwierdzone prowadzonym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju rejestrze osób uprawnionych do wykonywania audytów energetycznych.

Ubezpieczenie OC dla osób wykonujących świadectwa charakterystyki energetycznej Świadectwa charakterystyki energetycznej oraz audyty energetyczne sporządzane są na bazie analizy przy użyciu nowoczesnego oprogramowania Audytor OZE firmy SANKOM, które pozwala na modelowanie budynku w 3D i bardzo dokładne opracowanie wyników.

Zdobyte doświadczenie i wiedza gwarancją wysokiego poziomu usług. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy.